Pasaport Referans Numarası Nedir? E Pasaport Referans Numarası Nasıl Öğrenilir?

Tarafından   02/13/2015

e-pasaport-referans-numarası-öğrenmeE Pasaport Referans Numarası Nedir?E Pasaport Referans Numarası Nasıl Öğrenilir?e pasaport referans numarasını unuttum nasıl öğrenebilirim?e pasaport referans numarası gelmedi ne yapabilirim?
E pasaport referans numarası pasaport müraacat işleminin başlangıçından teslimine kadar geçen süre zarfında pasaport işlemlerinizi takipte kullanabileceğiniz pasaport işlem takip numarasıdır.E pasaport referans numarası pasaport başvurusu yapmak için randevu alırken sistem tarafından otamatik üretilip sisteme kaydettiğiniz e posta adresine gönderilecektir.Pasaport referans numarası ile randevunuz hakında bilgi alabilir,almış olduğunuz pasaport randevunuzu iptal edebilir veya değiştirebilir,pasaport başvurunuzun hangi aşamada olduğunu görebilir,ptt ile gönderilen pasaportunuzun takibi yapabilirsiniz.

Pasaport Referans Numarası Nedir? E Pasaport Referans Numarası Nasıl Öğrenilir?” da bir yorum

 1. Dogan odabas

  Belcika anvers konsolosluğun dan randevu almistim
  Email adresimde referans numarasi bulamiyorum
  Yardim ederebilirmisiniz?

 2. Ayşe Yiyici

  Ben dün randevu aldım. 20.06.2016 saat 11:00 için. Bilgiler edinmek istiyorum randevumla alakalı ama referans numarasi istiyor. Bana referans numarasi gönderilmedi ama. Ne yapmam gerekiyor?

  1. pasaport Gönderi yazarı

   referans numarası randevu aldığınızda e-posta ile size bildirilecektir

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir